Ana sayfa

SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD

Çin SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD Sertifikalar
Yeni yılın gelişiyle birlikte şirketin ölçeğini genişletmesini, işini geliştirmesini, işini geliştirmesini ve finansal kaynaklarını genişletmesini diliyorum.

—— Melya

Ürün Kalite Yönetiminde Israr Etmek, Uzun Vadeli Etkili Kalite Mekanizması Kurmak

—— Yuilly

Ben sohbet şimdi

SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD
Mumbai fuarında güneşli-2018 Asansör Fabrikası Dünya Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı 2020 2017 Interlift Augsburg Işık perdesi görüntüleme alanı Şanghay'daki ofis binası Ürün teşhir alanı Işık perdesi Fotoelektrik anahtar Asansör tamponu
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : GÜNEŞLİ
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 1992
İhracat p.c : 80% - 90%

SUNNY Asansör her zaman asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol vb. Gibi çeşitli bina trafiği ve ulaşım sistemlerinin araştırılması, geliştirilmesi, üretilmesi ile ilgilenmektedir.

SUNNY Elevators safely operate in all kinds of high grade buildings in over 100 countries and regions. SUNNY Asansörler 100'den fazla ülke ve bölgede her türlü yüksek kaliteli binada güvenle çalışır. As time flies, it continues the rigorous and conscientious spirits of the German nation. Zaman geçtikçe, Alman ulusunun titiz ve vicdanlı ruhlarını devam ettiriyor. SUNNY Elevator popular-fixes the most superb elevators and escalators all aver the world and opens the gate of the artistic elevator palace. SUNNY Elevator, tüm dünyada en üstün asansörleri ve yürüyen merdivenleri popüler bir şekilde düzeltir ve sanatsal asansör sarayının kapısını açar.

As a distinguished figure in the contemporary elevator industry, SUNNY Elevator witnesses the past and strides forwards a bright future. Çağdaş asansör endüstrisinde seçkin bir figür olan SUNNY Elevator, geçmişe tanıklık ediyor ve parlak bir gelecek için ilerliyor. It connects classical German art with the advanced modern technology. Klasik Alman sanatını gelişmiş modern teknolojiye bağlar. It links the western european buildings with the eastern chinese style buildings. Batı Avrupa binalarını doğu Çin tarzı binalara bağlar.

From now on, space talks to light, aesthetics combines with high tech. Şu andan itibaren, mekan ışıktan bahsediyor, estetik yüksek teknoloji ile birleşiyor. Grace integrates with comfortable operation. Grace, konforlu çalışma ile bütünleşir. It wholeheartedly creates a smooth urban sight line. İçtenlikle düzgün bir kentsel görüş hattı oluşturur. It starts a big vision of SUNNY brand. SUNNY markasının büyük bir vizyonu başlar.

As a professional “one-stop” elevator and escalator solution plan supplier, Shanghai SUNNY elevator Co.,Ltd. Profesyonel bir "one-stop" asansör ve yürüyen merdiven çözüm planı tedarikçisi olarak, Shanghai SUNNY elevator Co., Ltd. intergrates the elevator research, development, design, manufacture, sales, installation, repair, maintenance, transformation into one. asansör araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, satış, montaj, onarım, bakım, bir dönüşüm.

SUNNY Elevator is located in the most economically prosperous Changjiang River Delta Economic Zone(Jiading District, Shanghai, China). SUNNY Asansör en ekonomik olarak müreffeh Changjiang Nehri Deltası Ekonomik Bölgesi'nde (Jiading Bölgesi, Şangay, Çin) bulunmaktadır. It owns 20,000 square meters of modern factory zones in Jiangqiao Industrial Zone, Jiading District, Shanghai, China. Jiangqiao Sanayi Bölgesi, Jiading Bölgesi, Şangay, Çin modern fabrika bölgelerinin 20.000 metrekarelik sahibidir. Total investment is 50 million RMB. Toplam yatırım 50 milyon RMB'dir. It builds up 80m high elevator test tower, 7 elevator test wells. 80m yüksek asansör test kulesi, 7 asansör test kuyusu oluşturur. It can annually produce 5,000 sets of various elevators and escalators. Yıllık 5.000 set çeşitli asansör ve yürüyen merdiven üretebilir.

SUNNY Elevator inherits the outstanding German manufacture technology. SUNNY Elevator, üstün Alman üretim teknolojisini devralır. It introuces the advanced internation manufacture installations, combines with pioneer German elevator design concept. Öncü Alman asansör tasarım konsepti ile birleştirilen gelişmiş uluslararası üretim tesislerini tanıtır. The first-class R&D, design, production, site service groups bring about the secure, reliable, outstanding elevators and escalators for vast clients. Birinci sınıf Ar-Ge, tasarım, üretim, saha servis grupları, geniş müşteriler için güvenli, güvenilir, olağanüstü asansörler ve yürüyen merdivenler getiriyor.

SUNNY Elevators accord with GB7588-2003 and European En81 standards. SUNNY Asansörler GB7588-2003 ve Avrupa En81 standartlarına uygundur. It passes ISO9001 Internation Quality System Certification. ISO9001 Uluslararası Kalite Sistem Sertifikasyonunu geçer. In normal production process, the strict and comprehensive product inspection and testing system ensures the superior elevators and escalators with excellent operation. Normal üretim sürecinde, sıkı ve kapsamlı ürün kontrol ve test sistemi, üstün asansör ve yürüyen merdivenlerin mükemmel çalışmasını sağlar.

SUNNY Elevator provides modern cities with the international product standards and operation experiences by the superior services. SUNNY Elevator, modern şehirlere üstün hizmetlerle uluslararası ürün standartları ve çalışma deneyimleri sunar. With the vigorous support of advanced management and invovative technology, it integrates with the advantageous resources to enhance its strength. Gelişmiş yönetim ve invovatif teknolojinin güçlü desteği ile gücünü artırmak için avantajlı kaynaklarla bütünleşir. It leads the elevator industry. Asansör endüstrisine öncülük eder. It offers you the extraordinary German experience. Size olağanüstü bir Alman deneyimi sunuyor. This is also the unchanged pursuit of SUNNY Elevator. Bu aynı zamanda SUNNY Elevator'un değişmeyen arayışıdır.

 

Çin SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD şirket Profili 0

İletişim bilgileri
SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Wei CHEN

Tel: +86-13661864321

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)